Nasze wyjazdy

Odwiedziliśmy już ponad 100 Krajów świata

Australia i oceania

Nowa Zelandia

Dwie grupy dziennikarzy poznały Wyspę Północną i jej najważniejsze atrakcje: Auckland, Hobbiton, Taupo, Wellington, Wyżynę Wulkaniczną, Zatokę Obfitości oraz Półwysep Coromandel. Ogromne wrażenie na uczestnikach zrobił rejs na White Island – czynny wulkan znajdujący się na Pacyfiku…

Australia

Wyjazd szkoleniowy w Australii można również połączyć z nauką surfingu na Fidżi czy zwiedzaniem jednej z największych azjatyckich metropolii – Hongkongu. Wspólne zdobywanie Góry Kościuszki

Afryka

Kenia

Tygodniowy wyjazd do Kenii przygotowany dla 30-osobowej grupy. Uczestnicy odpoczywali w hotelu Bahari Beach, zwiedzali Mombasę oraz uczestniczyli w dwudniowym safari w Parku Narodowym Tsavo East, podczas którego podglądali dzikie afrykańskie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Dodatkowo kilka osób podczas nurkowania w Oceanie Indyjskim miało okazję spotkać się “oko w oko” z rekinami (żarłacz białopłetwy i żarłacz czarnopłetwy)!

Egipt

Wypoczynek w hotelu Kahramana Beach Resort, udział w wycieczkach fakultatywnych oraz wspaniałe nurkowania przeprowadzone przy współpracy polsko-słowackiej bazy nurkowej 3WILL w Marsa Alam, to tylko niektóre z atrakcji, których doświadczyli nasi klienci!

Azja

Singapur, Malezja

Ostatni z naszych wyjazdów zrealizowany na chwilę przed wybuchem pandemii Covid-19. Wykorzystując statek Costa Fortuna wraz z 40 osobową grupą udało nam się odwiedzić takie destynacje jak chociażby Phuket, Kuala Lumpur czy też Singapur.

Filipiny

Miejsce odwiedzone przez nas wielokrotnie zachwycające wspaniałą przyrodą jak niesamowitą kulturą. Wyjazdy były przygotowywane dla grup Uniwersyteckich. Na widocznym zdjęciu najpopularniejszy na Filipinach środek transportu – Jeepney.

Ameryka południowa

Chile

Wyprawa po Chile stanowiąca prezentację najnowszego modelu AUDI A7. Ekspedycja przeprowadzona w dwóch sześciodniowych turach, dla 20-osobowych grup dziennikarzy. Przejazd na trasie: Santiago, La Serena, Copiapo, Con Con, Casablanca, Valle Nevado. Piękne krajobrazy, niezapomniane widoki, rewelacyjna kuchnia, środek lata zimą, kraniec świata – piękna przygoda!

Wyspa Wielkanonca

Nurkowania pośród posągów Moai mogą spróbować zarówno profesjonaliści jak i amatorzy nurkowania. Miejsce wyróżniające się na mapie Amerykii Południowej poprzez świetnie zachowane posągi jak i miejscową kulturę.

ameryka północna i karaiby

Miami i karaiby

 

Opis już wkrótce…

Dominikana, Antigua, ...

 

Opis już wkrótce…

europa

Macedonia

 

Podczas dwunastodniowego wyjazdu, grupa najpierw miała okazję zwiedzić Sarajewo oraz Dubrownik, a później odpocząć i zrelaksować się podczas pobytu w Ochrydzie. Wspaniałe miasto, jedno z najczystszych i najgłębszych (303 metry głębokości) jezior, wyśmienita kuchnia macedońska, wspaniałe wina oraz niezwykle gościnni gospodarze!

Włochy

Wyjazd przygotowany dla 40 osobowej grupy. Podczas siedmiodniowego rejsu jego uczestnicy mieli okazję zwiedzić najciekawsze miejsca znajdujące się w zachodniej części Morza Śródziemnego: Barcelonę, Walencję, Marsylię, Rzym, Genuę oraz Tunis i Kartaginę. Komfortowe warunki oraz wspaniały wypoczynek na statku zaspokoił najbardziej wybrednych…